Skip to content

ANNIE'S HOMEGROWN

Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03

Annie's Homegrown Gluten Free Rice Pasta And Cheddar Mac And Cheese - Case Of 12 - 6 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown gluten-free macaroni & cheese features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our pasta is made with gluten-free ric...

View full details
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89

Annie's Homegrown Gluten Free Rice Pasta And Cheddar Mac And Cheese -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown gluten-free macaroni & cheese features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our pasta is made with gluten-free ric...

View full details
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89
Original price $40.82 - Original price $40.82
Original price
$40.82
$40.82 - $40.82
Current price $40.82

Annie's Homegrown Gluten Free Rice Pasta And Cheddar Microwavable Mac And Cheese Cup - Case Of 12 - 2.01 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown single-serve gluten-free macaroni & cheese with rice pasta & cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, cr...

View full details
Original price $40.82 - Original price $40.82
Original price
$40.82
$40.82 - $40.82
Current price $40.82
Original price $57.49 - Original price $57.49
Original price
$57.49
$57.49 - $57.49
Current price $57.49

Annie's Homegrown Gluten Free Rice Pasta And Cheddar Microwavable Mac And Cheese Cup -Case Of 12 - 2.01 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown single-serve gluten-free macaroni & cheese with rice pasta & cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, cr...

View full details
Original price $57.49 - Original price $57.49
Original price
$57.49
$57.49 - $57.49
Current price $57.49
Original price $50.50 - Original price $50.50
Original price
$50.50
$50.50 - $50.50
Current price $50.50

Annie's Homegrown Low Sodium Macaroni And Cheese - Case Of 12 - 6 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic macaroni & cheese in classic mild cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our pasta d...

View full details
Original price $50.50 - Original price $50.50
Original price
$50.50
$50.50 - $50.50
Current price $50.50
Original price $64.49 - Original price $64.49
Original price
$64.49
$64.49 - $64.49
Current price $64.49

Annie's Homegrown Low Sodium Macaroni And Cheese -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic macaroni & cheese in classic mild cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our pasta d...

View full details
Original price $64.49 - Original price $64.49
Original price
$64.49
$64.49 - $64.49
Current price $64.49
Original price $65.05 - Original price $65.05
Original price
$65.05
$65.05 - $65.05
Current price $65.05

Annie's Homegrown Organic All Stars Pasta In Tomato And Cheese Sauce - Case Of 12 - 15 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic pasta all stars features wholesome ingredients and a classic taste that kids will love. A good source of dietary fiber an...

View full details
Original price $65.05 - Original price $65.05
Original price
$65.05
$65.05 - $65.05
Current price $65.05
Original price $79.15 - Original price $79.15
Original price
$79.15
$79.15 - $79.15
Current price $79.15

Annie's Homegrown Organic All Stars Pasta In Tomato And Cheese Sauce -Case Of 12 - 15 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic pasta all stars features wholesome ingredients and a classic taste that kids will love. A good source of dietary fiber an...

View full details
Original price $79.15 - Original price $79.15
Original price
$79.15
$79.15 - $79.15
Current price $79.15
Original price $84.54 - Original price $84.54
Original price
$84.54
$84.54 - $84.54
Current price $84.54

Annie's Homegrown Organic Bunnies Cheddar Snack Mix - Case Of 12 - 9 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic cheddar snack mix features pretzels, butter-flavored crackers and baked cheddar crackers for a wholesome and crunchy comb...

View full details
Original price $84.54 - Original price $84.54
Original price
$84.54
$84.54 - $84.54
Current price $84.54
Original price $91.48 - Original price $91.48
Original price
$91.48
$91.48 - $91.48
Current price $91.48

Annie's Homegrown Organic Bunnies Cheddar Snack Mix -Case Of 12 - 9 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic cheddar snack mix features pretzels, butter-flavored crackers and baked cheddar crackers for a wholesome and crunchy comb...

View full details
Original price $91.48 - Original price $91.48
Original price
$91.48
$91.48 - $91.48
Current price $91.48
Original price $47.70 - Original price $47.70
Original price
$47.70
$47.70 - $47.70
Current price $47.70

Annie's Homegrown Organic Bunnies Crackers - Cheddar - Case Of 6 - 11.25 Oz.

10+ in stock

Each 11.25 oz. Box of annie's homegrown crackers, cheddar bunnies contains the best organic ingredients available, baked with real cheese. What the...

View full details
Original price $47.70 - Original price $47.70
Original price
$47.70
$47.70 - $47.70
Current price $47.70
Original price $63.96 - Original price $63.96
Original price
$63.96
$63.96 - $63.96
Current price $63.96

Annie's Homegrown Organic Bunnies Crackers -Cheddar - Case Of 6 - 11.25 Oz

10+ in stock

Each 11.25 oz. Box of annie's homegrown crackers, cheddar bunnies contains the best organic ingredients available, baked with real cheese. What the...

View full details
Original price $63.96 - Original price $63.96
Original price
$63.96
$63.96 - $63.96
Current price $63.96
Original price $47.13
Original price $47.13 - Original price $47.13
Original price $47.13
Current price $40.37
$40.37 - $40.37
Current price $40.37

Annie's Homegrown Organic Bunny Cracker Snack Pack - Cheddar - Case of 4 - 12/1 oz

Only 4 left!

Description EACH PACKET OF ANNIE'S HOMEGROWN SNACK CRACKERS, CHEDDAR BUNNIES CONTAINS THE BEST ORGANIC INGREDIENTS AVAILABLE, BAKED WITH REAL C...

View full details
Original price $47.13
Original price $47.13 - Original price $47.13
Original price $47.13
Current price $40.37
$40.37 - $40.37
Current price $40.37
Save 14% Save %
Original price $47.70 - Original price $47.70
Original price
$47.70
$47.70 - $47.70
Current price $47.70

Annie's Homegrown Organic Bunny Cracker Snack Pack - Cheddar - Case Of 4 - 12/1 Oz.

10+ in stock

Each packet of annie's homegrown snack crackers, cheddar bunnies contains the best organic ingredients available, baked with real cheese. What thes...

View full details
Original price $47.70 - Original price $47.70
Original price
$47.70
$47.70 - $47.70
Current price $47.70
Original price $58.11 - Original price $58.11
Original price
$58.11
$58.11 - $58.11
Current price $58.11

Annie's Homegrown Organic Bunny Cracker Snack Pack -Cheddar - Case Of 4 - 12/1 Oz

10+ in stock

Each packet of annie's homegrown snack crackers, cheddar bunnies contains the best organic ingredients available, baked with real cheese. What thes...

View full details
Original price $58.11 - Original price $58.11
Original price
$58.11
$58.11 - $58.11
Current price $58.11
Original price $79.15 - Original price $79.15
Original price
$79.15
$79.15 - $79.15
Current price $79.15

Annie's Homegrown Organic Cheesy Ravioli In Tomato And Cheese Sauce -Case Of 12 - 15 Oz.

Only 9 left!

Annie's homegrown organic cheesy ravioli features wholesome ingredients and a classic taste that kids will love. A good source of dietary fiber and...

View full details
Original price $79.15 - Original price $79.15
Original price
$79.15
$79.15 - $79.15
Current price $79.15
Original price $77.99 - Original price $77.99
Original price
$77.99
$77.99 - $77.99
Current price $77.99

Annie's Homegrown Organic Chewy Granola Bars Chocolate Chip - Case Of 12 - 5.34 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic chewy granola bars in chocolate chip flavor are made with the goodness of 8 g. Of whole grains per serving. We include no...

View full details
Original price $77.99 - Original price $77.99
Original price
$77.99
$77.99 - $77.99
Current price $77.99
Original price $90.21 - Original price $90.21
Original price
$90.21
$90.21 - $90.21
Current price $90.21

Annie's Homegrown Organic Chewy Granola Bars Chocolate Chip -Case Of 12 - 5.34 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic chewy granola bars in chocolate chip flavor are made with the goodness of 8 g. Of whole grains per serving. We include no...

View full details
Original price $90.21 - Original price $90.21
Original price
$90.21
$90.21 - $90.21
Current price $90.21
Original price $112.61 - Original price $112.61
Original price
$112.61
$112.61 - $112.61
Current price $112.61

Annie's Homegrown Organic Cinnamon Graham Crackers - Case Of 12 - 14.4 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic cinnamon graham crackers make it possible to snack without guilt. Made with usda certified organic ingredients and a touc...

View full details
Original price $112.61 - Original price $112.61
Original price
$112.61
$112.61 - $112.61
Current price $112.61
Original price $105.11 - Original price $105.11
Original price
$105.11
$105.11 - $105.11
Current price $105.11

Annie's Homegrown Organic Cinnamon Graham Crackers -Case Of 12 - 14.4 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic cinnamon graham crackers make it possible to snack without guilt. Made with usda certified organic ingredients and a touc...

View full details
Original price $105.11 - Original price $105.11
Original price
$105.11
$105.11 - $105.11
Current price $105.11
Original price $99.16 - Original price $99.16
Original price
$99.16
$99.16 - $99.16
Current price $99.16

Annie's Homegrown Organic Cocoa Bunnies Oat With Corn And Rice Cereal -Case Of 10 - 10 Oz.

Only 7 left!

Annie's homegrown organic oat, corn and rice cereal in cocoa bunnies flavor is made with 13 g. Of whole grains per serving. Our cereal is made with...

View full details
Original price $99.16 - Original price $99.16
Original price
$99.16
$99.16 - $99.16
Current price $99.16
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03

Annie's Homegrown Organic Gluten Free Vegan Elbows And Creamy Sauce Rice Pasta Dinner -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie’s homegrown organic vegan rice pasta dinner in gluten free elbows & creamy sauce is made with certified usda organic ingredients, never a...

View full details
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89

Annie's Homegrown Organic Gluten Free Vegan Elbows And Creamy Sauce Rice Pasta Dinner -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie’s homegrown organic vegan rice pasta dinner in gluten free elbows & creamy sauce is made with certified usda organic ingredients, never a...

View full details
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89
Original price $112.61 - Original price $112.61
Original price
$112.61
$112.61 - $112.61
Current price $112.61

Annie's Homegrown Organic Honey Graham Crackers - Case Of 12 - 14.4 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic honey graham crackers make it possible to snack without guilt. Made with usda certified organic ingredients and a touch o...

View full details
Original price $112.61 - Original price $112.61
Original price
$112.61
$112.61 - $112.61
Current price $112.61
Original price $105.11 - Original price $105.11
Original price
$105.11
$105.11 - $105.11
Current price $105.11

Annie's Homegrown Organic Honey Graham Crackers -Case Of 12 - 14.4 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic honey graham crackers make it possible to snack without guilt. Made with usda certified organic ingredients and a touch o...

View full details
Original price $105.11 - Original price $105.11
Original price
$105.11
$105.11 - $105.11
Current price $105.11
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03

Annie's Homegrown Organic Macaroni & Cheese - Vegan Cheddar Flavored - Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown vegan mac, cheddar flavor is made with natural, non-gmo ingredients. Made with goodness, this pasta meal contains organic wheat f...

View full details
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89

Annie's Homegrown Organic Macaroni & Cheese -Vegan Cheddar Flavored - Case Of 12 - 6 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown vegan mac, cheddar flavor is made with natural, non-gmo ingredients. Made with goodness, this pasta meal contains organic wheat f...

View full details
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03

Annie's Homegrown Organic Shells And Real Aged Cheddar Macaroni And Cheese -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic macaroni & cheese in shells & real aged cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. W...

View full details
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89

Annie's Homegrown Organic Shells And Real Aged Cheddar Macaroni And Cheese -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic macaroni & cheese in shells & real aged cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. W...

View full details
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03

Annie's Homegrown Organic Shells And White Cheddar Macaroni And Cheese - Case Of 12 - 6 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic macaroni & cheese in shells & white cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our p...

View full details
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89

Annie's Homegrown Organic Shells And White Cheddar Macaroni And Cheese -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic macaroni & cheese in shells & white cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our p...

View full details
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89
Original price $84.54 - Original price $84.54
Original price
$84.54
$84.54 - $84.54
Current price $84.54

Annie's Homegrown Organic Snack Mix Bunnies - Case Of 12 - 9 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic snack mix features pretzels, butter-flavored crackers and baked cheddar crackers for a wholesome and crunchy combination....

View full details
Original price $84.54 - Original price $84.54
Original price
$84.54
$84.54 - $84.54
Current price $84.54
Original price $100.35 - Original price $100.35
Original price
$100.35
$100.35 - $100.35
Current price $100.35

Annie's Homegrown Organic Snack Mix Bunnies -Case Of 12 - 9 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic snack mix features pretzels, butter-flavored crackers and baked cheddar crackers for a wholesome and crunchy combination....

View full details
Original price $100.35 - Original price $100.35
Original price
$100.35
$100.35 - $100.35
Current price $100.35
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03

Annie's Homegrown Organic Vegan Shells And Creamy Sauce Pasta Dinner - Case Of 12 - 6 Oz

10+ in stock

Annie's homegrown organic vegan pasta dinner in shells & creamy sauce flavor is made with certified usda organic ingredients, never artificial ...

View full details
Original price $64.03 - Original price $64.03
Original price
$64.03
$64.03 - $64.03
Current price $64.03
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89

Annie's Homegrown Organic Vegan Shells And Creamy Sauce Pasta Dinner -Case Of 12 - 6 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown organic vegan pasta dinner in shells & creamy sauce flavor is made with certified usda organic ingredients, never artificial ...

View full details
Original price $76.89 - Original price $76.89
Original price
$76.89
$76.89 - $76.89
Current price $76.89
Original price $41.22 - Original price $41.22
Original price
$41.22
$41.22 - $41.22
Current price $41.22

Annie's Homegrown Real Aged Cheddar Macaroni And Cheese Microcaps - Case Of 6 - 4.02 Oz.

Only 2 left!

Description Introducing Annie's Homegrown Real Aged Cheddar Macaroni and Cheese Microcaps, now available in a convenient case of 6 packs, eac...

View full details
Original price $41.22 - Original price $41.22
Original price
$41.22
$41.22 - $41.22
Current price $41.22
Original price $9.99 - Original price $9.99
Original price
$9.99
$9.99 - $9.99
Current price $9.99

Annie's Homegrown Real Aged Cheddar Macaroni And Cheese Microcaps 4.02 Oz.

10+ in stock

Description Annie's homegrown single-serve macaroni & cheese with real aged cheddar features wholesome ingredients and a rich, creamy taste....

View full details
Original price $9.99 - Original price $9.99
Original price
$9.99
$9.99 - $9.99
Current price $9.99
Original price $36.36 - Original price $36.36
Original price
$36.36
$36.36 - $36.36
Current price $36.36

Annie's Homegrown Real Aged Cheddar Microwavable Macaroni And Cheese Cup -Case Of 12 - 2.01 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown single-serve macaroni & cheese with real aged cheddar features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our macaroni a...

View full details
Original price $36.36 - Original price $36.36
Original price
$36.36
$36.36 - $36.36
Current price $36.36
Original price $53.33 - Original price $53.33
Original price
$53.33
$53.33 - $53.33
Current price $53.33

Annie's Homegrown Real Aged Cheddar Microwavable Macaroni And Cheese Cup -Case Of 12 - 2.01 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown single-serve macaroni & cheese with real aged cheddar features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our macaroni a...

View full details
Original price $53.33 - Original price $53.33
Original price
$53.33
$53.33 - $53.33
Current price $53.33
Original price $51.23 - Original price $51.23
Original price
$51.23
$51.23 - $51.23
Current price $51.23

Annie's Homegrown Snack Bar - Original - Case Of 8 - 3.9 Oz

10+ in stock

Chewy and crispy at the same time, annie's homegrown organic original crispy snack bars are a throwback snack with an organic twist. We make our cr...

View full details
Original price $51.23 - Original price $51.23
Original price
$51.23
$51.23 - $51.23
Current price $51.23
Original price $63.07 - Original price $63.07
Original price
$63.07
$63.07 - $63.07
Current price $63.07

Annie's Homegrown Snack Bar -Original - Case Of 8 - 3.9 Oz.

10+ in stock

Chewy and crispy at the same time, annie's homegrown organic original crispy snack bars are a throwback snack with an organic twist. We make our cr...

View full details
Original price $63.07 - Original price $63.07
Original price
$63.07
$63.07 - $63.07
Current price $63.07
Original price $41.52 - Original price $41.52
Original price
$41.52
$41.52 - $41.52
Current price $41.52

Annie's Homegrown Snack Pack - Organic - Bunny Grahms - Frd - 12 - Case Of 4 - 12/1 Oz.

10+ in stock

Baked graham snacks. No artificial flavors. Certified usda organic. Certified organic by oregon tilth. Non gmo project verified. Nongmoproject.org....

View full details
Original price $41.52 - Original price $41.52
Original price
$41.52
$41.52 - $41.52
Current price $41.52
Original price $63.20 - Original price $63.20
Original price
$63.20
$63.20 - $63.20
Current price $63.20

Annie's Homegrown Snack Pack - Organic - Variety - 12ct - Case Of 6 - 12 Count

Only 3 left!

Enjoy a selection of 12 Annie's Homegrown Organic Snack Packs! Each pack contains an all-natural mix of delicious snacks from Annie's, like organic...

View full details
Original price $63.20 - Original price $63.20
Original price
$63.20
$63.20 - $63.20
Current price $63.20
Original price $14.99 - Original price $14.99
Original price
$14.99
$14.99 - $14.99
Current price $14.99

Annie's Homegrown Snack Pack - Organic - Variety 12 Count

10+ in stock

Annie's Variety Snack Packs provide a mix of crackers and whole grain snacks with organic wheat flour, non-GMO ingredients, and no artificial fl...

View full details
Original price $14.99 - Original price $14.99
Original price
$14.99
$14.99 - $14.99
Current price $14.99
Original price $58.11 - Original price $58.11
Original price
$58.11
$58.11 - $58.11
Current price $58.11

Annie's Homegrown Snack Pack -Organic - Bunny Grahms - Frd - 12 - Case Of 4 - 12/1 Oz

10+ in stock

Baked graham snacks. No artificial flavors. Certified usda organic. Certified organic by oregon tilth. Non gmo project verified. Nongmoproject.org....

View full details
Original price $58.11 - Original price $58.11
Original price
$58.11
$58.11 - $58.11
Current price $58.11
Original price $53.06 - Original price $53.06
Original price
$53.06
$53.06 - $53.06
Current price $53.06

Annie's Homegrown White Cheddar Microwavable Macaroni And Cheese Cup - Case Of 6 -4.02 Oz.

Only 6 left!

Annie's homegrown single-serve macaroni & cheese with white cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our macaron...

View full details
Original price $53.06 - Original price $53.06
Original price
$53.06
$53.06 - $53.06
Current price $53.06
Original price $36.36 - Original price $36.36
Original price
$36.36
$36.36 - $36.36
Current price $36.36

Annie's Homegrown White Cheddar Microwavable Macaroni And Cheese Cup -Case Of 12 - 2.01 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown single-serve macaroni & cheese with white cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our macaron...

View full details
Original price $36.36 - Original price $36.36
Original price
$36.36
$36.36 - $36.36
Current price $36.36
Original price $53.33 - Original price $53.33
Original price
$53.33
$53.33 - $53.33
Current price $53.33

Annie's Homegrown White Cheddar Microwavable Macaroni And Cheese Cup -Case Of 12 - 2.01 Oz.

10+ in stock

Annie's homegrown single-serve macaroni & cheese with white cheddar flavor features wholesome ingredients and a rich, creamy taste. Our macaron...

View full details
Original price $53.33 - Original price $53.33
Original price
$53.33
$53.33 - $53.33
Current price $53.33